Polski English

eukaliptusowy.pl

0,00 zł

O firmie

"Nie ma to jak zapach lasu eukaliptusowego po długiej suszy zakończonej deszczem - wszystko pachnie tak czysto i świeżo." - M. Bloch

W bajkach, baśniach i legendach mówiono o magicznej miksturze, która przywraca zdrowie, dobre samopoczucie i jest stosowana jako uniwersalne antidotum na wszystko.

 
A co, jeśli byśmy Wam powiedzieli, że mądra natura stworzyła roślinę o takich  właściwościach? Zdajemy sobie sprawę, że brzmi to trochę jak bajka, trochę jak reklamowy slogan, a trochę jak naiwna wiara w niemożliwe. Tymczasem właściwości tej rośliny od lat testujemy na sobie i najbliższych, w naszych domach i w podróży. Jej skuteczność, uniwersalność, naturalność i brak skutków ubocznych sprawia, że chcemy podzielić się tym z wami.
 
Jak się domyślacie, mowa o EUKALIPTUSIE a konkretnie gatunku BLUE MALLEE (eucalyptus polybractea). Specyfik, który początkowo sprowadzaliśmy tylko na własny użytek - dla siebie, naszych rodzin i przyjaciół to 100% OLEJEK wyprodukowany z tej niezwykłej rośliny. Nasza fascynacja właściwościami olejku eukaliptusowego doprowadziła nas do innych produktów z tej rośliny, które równie mocno nas urzekły i w przyjemny, naturalny sposób ułatwiają utrzymanie czystości w naszych domach.
 
Dlatego właśnie utworzyliśmy sklep Eukaliptusowy.pl, abyście i WY mogli skorzystać z dobroczynnych właściwości Eukaliptusa Blue Mallee.
 
Jeśli szukacie produktów przyjaznych dla środowiska naturalnego oraz ekologicznej i skutecznej alternatywy dla:
 
   • środków dezynfekujących (grzyby, bakterie, roztocza, wirusy) i antyseptycznych
   • preparatów łagodzących ukąszenia owadów, stany zapalne skóry, łupież, łuszczycę
   • preparatów czyszczących do prania, prasowania, odkurzania i mycia
   • środków leczniczych i wspomagających (przeziębienie, katar, depresja, niskie ciśnienie)
   • środków przeciwbólowych (między innymi na bóle głowy, reumatyzm, bóle ścięgien i stawów)
 
to sklep Eukaliptusowy.pl jest dla Was. Zapraszamy!


Jesteśmy przedstawicielem na Polskę australijskiej
 firmy która produkuje 100% naturalny olejek eukaliptusowy Blue Mallee, używając handlowej nazwy Bygum. Produkt jest wytwarzany tradycyjną metodą, z eukaliptusa rosnącego na plantacjach znajdujących się w prowincji Victoria.

                       

Prócz czystego olejku eukaliptusowego oferujemy Państwu także ekologiczne produkty oparte na tym olejku - bardzo skuteczne środki czyszczące o wszechstronnym działaniu oraz przyjazne dla środowiska naturalnego eukaliptusowe proszki do pralek i zmywarek.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.