Polski English

eukaliptusowy.pl

0,00 zł
Produkty Eko-ognisko


Nadchodzi wiosna, a wraz z nią czas rozpalania grilla lub ogniska. Nie każdy nabył w harcerstwie umiejętność zapalania ognia jedną zapałką, więc przygotowaliśmy dla Państwa drobne ułatwienie. Od dzisiaj wprowadzamy do oferty produkty Eko-ognisko firmy Greenfire.

Najważniejszy z nich to ekologiczna podpałka. Umożliwia ona błyskawiczne rozpalenie ognia, nawet w trudnych warunkach. Powszechnie stosowane podpałki zawierają najczęściej substancje chemiczne, bądź też są mało skuteczne. Natomiast Eko-ognisko wykonane jest z przyjaznych środowisku komponentów, które zestawione w całość dają niepowtarzalny efekt pozwalający szybko rozpalić kominki, kotły, ogniska oraz grille. Występuje w opakowaniach pojedynczych lub w 6-pakach.

   

Poniższy film pokazuje dokładnie, jak ekologiczna podpałka Eko-ognisko ułatwia życie:
Miły nastrój wymaga także nastrojowego oświetlenia. Pomoże w tym ekologiczna świeca ogrodowa. Wykonana z iglastego drewna, z knotem ułatwiającym rozpalenie. Czas świecenia 1,5 - 2 godzin. Dodatek cytrynowego wosku odpędzi dokuczliwe komary.
Mamy nadzieję, że powyższe produkty pozwolą Państwu na miłe grillowanie w zgodzie z naturą.


            


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.