Polski English

eukaliptusowy.pl

0,00 zł

Opakowania

Stosowane przez nas opakowania

Opakowania proszków
2–HDPE - jedno z bezpieczniejszych tworzyw sztucznych. Pudełka, czy opakowania z tym oznaczeniem możemy bez przeszkód powtórnie używać - są łatwe w recyklingu.

Pudełka do pakowania towarów
Wykonane z szarego kartonu.

Taśma pakowa
Używamy taśmy papierowej, która jest doskonałym zamiennikiem dla powszechnie używanych taśm pakowych foliowych. Doskonale zabezpiecza przesyłkę, a ponadto, ze względu na właściwości papieru, jest łatwa w recyclingu. Została zakwalifikowana do finału konkursu „Chronimy środowisko” POLEKO 2015.

Wypełniacz
Jako wypełniacza zabezpieczającego przesyłane towary używamy granulek Skropak, wyprodukowanych ze składników pochodzenia roślinnego. Łatwo ulegają one biodegradacji podczas kompostowania lub wystawione na działanie wody. Skropak jest rekomendowany przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w zakresie dla opakowań biodegradowalnych i przydatnych do kompostowania.
Więcej informacji na stronie: skropak.pl

                  

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.