Strona głównaOpakowania

Opakowania

Stosowane przez nas opakowania

Opakowania proszków
2–HDPE - jedno z bezpieczniejszych tworzyw sztucznych. Pudełka, czy opakowania z tym oznaczeniem możemy bez przeszkód powtórnie używać - są łatwe w recyklingu.

Pudełka do pakowania towarów
Wykonane z szarego kartonu.

Taśma pakowa
Używamy taśmy papierowej, która jest doskonałym zamiennikiem dla powszechnie używanych taśm pakowych foliowych. Doskonale zabezpiecza przesyłkę, a ponadto, ze względu na właściwości papieru, jest łatwa w recyclingu. Została zakwalifikowana do finału konkursu „Chronimy środowisko” POLEKO 2015.

Wypełniacz
Jako wypełniacza zabezpieczającego przesyłane towary używamy granulek Skropak, wyprodukowanych ze składników pochodzenia roślinnego. Łatwo ulegają one biodegradacji podczas kompostowania lub wystawione na działanie wody. Skropak jest rekomendowany przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań w zakresie dla opakowań biodegradowalnych i przydatnych do kompostowania.
Więcej informacji na stronie: skropak.pl

                  

Sklep internetowy eukaliptusowy.pl oferuje produkty z australijskiego 100% naturalnego olejku eukaliptusowego. Sklep poleca wysokiej jakości olejki eteryczne jako środek aromaterapeutyczne. Oryginalne olejki do aromaterapii z eukaliptusa są bardzo skuteczne na wiele dolegliwości, mają również właściwości oczyszczające. Na bazie eukaliptusa wykonane są ekologiczne środki czyszczące do domu, w tym ekologiczny proszek do prania, ekologiczny proszek do zmywarki czy różnego rodzaju proszki do prania dla alergików. Australijski olejek eukaliptusowy produkowany może być tylko z kilku rodzajów eukaliptusa, a wśród nich najwyższą pozycję zajmuje eucalyptus polybractea zwany także Blue Mallee. Nasze naturalne środki czyszczące oraz kosmetyki naturalne cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnej cenie polecamy eukaliptusowy płyn do prania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.