Polski English
0,00 zł
Front pageEssential oilsTea Tree Oil 100% 5 ml

Tea Tree Oil 100% 5 ml

12,00 zł

Shipment:24 hours
Check shipping costs

Shipping of this product

Quantity:Sztuka

Czysty, 100% olejek z drzewa herbacianego (Tea Tree)  5 mlOlejek z drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia) pozyskiwany z liści drzewo-krzewu rosnącego w Australii i Nowej Zelandii. Jego nazwa pochodzi z czasów podróży kapitana Cook'a, jego marynarzy i kolonizatorów Australii. Liści używano wtedy do robienia napoju zastępującego herbatę i stąd jego nazwa. Leczono nim szkorbut, infekcje i przeziębienia.

Z około 100 składników olejku dwa są najbardziej działające: Terpinen-4 łagodzący i leczniczy na choroby i uszkodzenia skóry i Cyneol, który znakomicie radzi sobie z przeziębieniami. 

To najbardziej skuteczny z naturalnych znanych antyseptyków. Jest środkiem bakterio- i grzybobójczym. Ma ziołowy aromat. Działa przeciwko pneumokokom, paciorkowcom i gronkowcom. przy problemach skórnych, jamy ustnej i paradontozie, infekcjach i chorobach górnych dróg oddechowych, przeciwko owadom, pielęgnacji i odkażania stóp z grzybicy, jako środek odkażający odzież przy chorobach skórnych lub ubranka dla dzieci i dziecięce pieluszki. Można stosować przy masażach, inhalacji, kąpieli. Zwalcza bakterie, grzyby, wirusy, insekty. Jest znakomitym i naturalnym produktem do zwalczania wielu szkodliwych dla ludzi chorób i zakażeń.


Pojemność: 5 ml

Kraj pochodzenia: Australia

Ulotka o olejku eukaliptusowym (PDF)Download file

There are currently no product reviews.

Write Review
Customers who bought this product also purchased
 • YOPE Natural Liquid Soap Verbena Refill pack 500 ml
  Quick view

  YOPE Natural Liquid Soap Verbena Refill pack 500 ml

  17,00 zł

 • Tea Tree Laundry Powder 1 kg
  Quick view

  Tea Tree Laundry Powder 1 kg

  59,00 zł

 • Lemon Myrtle Oil 100%  5 ml
  Quick view

  Lemon Myrtle Oil 100% 5 ml

  17,00 zł

 • Clove Oil 100%  10 ml
  Quick view

  Clove Oil 100% 10 ml

  12,00 zł

 • Clove Oil 100%  5 ml
  Quick view

  Clove Oil 100% 5 ml

  7,00 zł

 • YOPE French Lavender Natural Universal Cleaner 750 ml
  Quick view

  YOPE French Lavender Natural Universal Cleaner 750 ml

  13,00 zł

Sklep internetowy eukaliptusowy.pl oferuje produkty z australijskiego 100% naturalnego olejku eukaliptusowego. Sklep poleca wysokiej jakości olejki eteryczne jako środek aromaterapeutyczne. Oryginalne olejki do aromaterapii z eukaliptusa są bardzo skuteczne na wiele dolegliwości, mają również właściwości oczyszczające. Na bazie eukaliptusa wykonane są ekologiczne środki czyszczące do domu, w tym ekologiczny proszek do prania, ekologiczny proszek do zmywarki czy różnego rodzaju proszki do prania dla alergików. Australijski olejek eukaliptusowy produkowany może być tylko z kilku rodzajów eukaliptusa, a wśród nich najwyższą pozycję zajmuje eucalyptus polybractea zwany także Blue Mallee. Nasze naturalne środki czyszczące oraz kosmetyki naturalne cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnej cenie polecamy eukaliptusowy płyn do prania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Go to the panel Creator
I accept
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.