Strona głównaO firmie

O firmie

Sklep Eukaliptusowy.pl dostarcza Państwu produkty przyjazne zarówno dla człowieka jak i dla środowiska naturalnego. Są one ekologiczną i skuteczną alternatywą dla produktów masowych.

Nasze podstawowe, bestsellerowe produkty, które zyskały wielkie uznanie Klientów to pochodzące z Australii ekologiczny proszek do prania i ekologiczny proszek do zmywarki. Zawierają one 100% olejki eteryczne, głównie olejek eukaliptusowy. Są to także doskonałe proszki do prania dla alergików. Doskonałym uzupełnieniem proszków jest płyn do prania wytworzony z orzechów piorących, także do prania sportowej odzieży z tkanin technicznych.

W gospodarstwie domowym osób dbających o środowisko niezbędne są także ekologiczne środki czyszczące i płyny do mycia naczyń. Oferujemy w szerokiej gamie naturalne środki czyszczące, przyjazne dla środowiska, bo wyprodukowane z naturalnych składników.

Znacząca grupa towarów w naszej ofercie to kosmetyki naturalne i olejki do aromaterapii w szerokim wyborze.

Prosimy także o zwrócenie uwagi na dział "Niezbędnik Eko-fana", gdzie znajdziecie Państwo ekologiczne i naszym zdaniem ciekawe produkty użyteczne w domu, a jednocześnie pozwalające efektywnie chronić nasze środowisko.

Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów.


                                                       

Sklep internetowy eukaliptusowy.pl oferuje produkty z australijskiego 100% naturalnego olejku eukaliptusowego. Sklep poleca wysokiej jakości olejki eteryczne jako środek aromaterapeutyczne. Oryginalne olejki do aromaterapii z eukaliptusa są bardzo skuteczne na wiele dolegliwości, mają również właściwości oczyszczające. Na bazie eukaliptusa wykonane są ekologiczne środki czyszczące do domu, w tym ekologiczny proszek do prania, ekologiczny proszek do zmywarki czy różnego rodzaju proszki do prania dla alergików. Australijski olejek eukaliptusowy produkowany może być tylko z kilku rodzajów eukaliptusa, a wśród nich najwyższą pozycję zajmuje eucalyptus polybractea zwany także Blue Mallee. Nasze naturalne środki czyszczące oraz kosmetyki naturalne cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnej cenie polecamy eukaliptusowy płyn do prania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.