Polski English

eukaliptusowy.pl

0,00 zł
Nowe środki czyszczące

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do naszego sklepu dwa nowe towary. Są to ekologiczne środki czyszczące wyprodukowane przez czeską firmę Tierra Verde - żel do ręcznego mycia naczyń wytworzony z ekstraktu orzechów mydlanych oraz płyn do czyszczenia i dezynfekcji toalet. Mamy nadzieję, że te środki będą cennym uzupełnieniem naszej oferty i spotkają się z Państwa zainteresowaniem i uznaniem.

Żel z orzechów mydlanych do ręcznego mycia naczyń

Żel jest delikatnym, ekologicznym, a jednocześnie skutecznym środkiem do ręcznego mycia naczyń. Pieni się w ograniczonym stopniu, a dzięki dodatkowi naturalnych cytrynowych olejków eterycznych ma bardzo przyjemny zapach. Głównym jego składnikiem jest ekstrakt z orzechów mydlanych przetwarzanych na zimno. Produkt nie zawiera pochodnych ropy naftowej, fosforanów, sztucznych zapachów i barwników.

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji toalet

Płyn jest ekologicznym środkiem czyszczącym i dezynfekującym do toalet, opartym na naturalnych składnikach. Dodatek naturalnych esencji cytrynowych nadaje czyszczonym powierzchniom miłego, świeżego zapachu. Rozpuszcza osady w trudno dostępnych miejscach.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.