Polski English

eukaliptusowy.pl

0,00 zł
Nowe możliwości - karty kredytowe, Euro, wysyłka za granicę
Odpowiadając na życzenia Klientów wprowadziliśmy do naszego sklepu kilka nowych funkcji, które powinny sprawić, by zakupy stały się łatwiejsze.

1. Wprowadziliśmy możliwość zapłaty kartą kredytową.
Aby to zrobić, wystarczy wybrać jako płatność Przelewy 24, a następnie wybrać opcję Karta kredytowa.2. Dla Klientów spoza Polski wprowadziliśmy możliwość wysyłki za granicę.
Wystarczy w Koszyku wybrać Kraj wysyłki, a system obliczy koszt wysyłki paczki do wybranego kraju. Dotyczy to najbardziej popularnych przesyłek o wadze do 5 kg. W przypadku większej ilości towarów prosimy o kontakt mailowy - dokonamy indywidualnej wyceny.3. Aby ułatwić zakupy Klientom operującym w innych walutach wprowadziliśmy możliwość zapłaty w Euro.
Wystarczy na stronie głównej zmienić walutę z PLN na Euro i wszystkie ceny w sklepie zostaną automatycznie przeliczone.Mamy nadzieję, że powyższe udogodnienia spowodują, że zakupy staną się dla Państwa łatwiejsze i przyjemniejsze.


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.