Polski English
0,00 zł
Front pageNatural cosmeticsHYDROPHIL Pasta do zębów z fluorem, mięta pieprzowa 75 ml

HYDROPHIL Pasta do zębów z fluorem, mięta pieprzowa 75 ml

24,00 zł

Manufacturer: HYDROPHIL
Shipment:48 hours
Check shipping costs

Shipping of this product

Quantity:Sztuka

HYDROPHIL Pasta do zębów z fluorem, mięta pieprzowa

Pasta do zębów HYDROPHIL mięta pieprzowa jest idealnym towarzyszem Twojej przyjaznej dla środowiska bambusowej szczoteczki do zębów. Pyszne nuty mięty pieprzowej zapewniają świeży oddech i naturalną pielęgnację zębów.

- świeże nuty mięty pieprzowej,
- zawiera fluor,
- tuba wykonana w 95% z odnawialnych zasobów,
- certyfikowany kosmetyk naturalny.

Skład: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Erythritol, Disodium Cocoyl Glutamate, Aroma, Zinc Oxide (0,5%), Sodium Cocoyl Glutamate, Xantham Gum, Sodium Fluoride (0,11%), Rebaudioside A (Stevia Extract)

Materiał tuby: 95% drewna świerkowego z UE.
Nasza tuba wykonana jest z drewna! Mówiąc o przyjaznym dla środowiska opakowaniu, 95% naszej tubki pasty do zębów składa się z drewna świerkowego z certyfikatem PEFC. Większość drewna, którego używamy do produkcji, to trociny pochodzące z recyklingu z niemieckich stolarni. Z tego powodu nasza tuba ma o 40% lepszy bilans CO2 w porównaniu z tradycyjnymi tubami z polietylenowej pasty do zębów.

Tubkę można wyrzucić - podobnie jak każdą tubkę pasty do zębów - wraz z odpadami domowymi. W chwili obecnej niestety nie ma możliwości recyklingu tubek pasty do zębów. Ale już pracujemy nad rozwiązaniem!

Pojemność: 75 ml
There are currently no product reviews.

Write Review
Customers who bought this product also purchased
 • YOPE Bamboo Natural Floor Cleaner 1 litre
  Quick view

  YOPE Bamboo Natural Floor Cleaner 1 litre

  15,00 zł

 • YOPE French Lavender Natural Bathroom Cleaner 750 ml
  Quick view

  YOPE French Lavender Natural Bathroom Cleaner 750 ml

  13,00 zł

 • YOPE Natural Cleaner Spray for windows and mirrors 750 ml
  Quick view

  YOPE Natural Cleaner Spray for windows and mirrors 750 ml

  10,00 zł

 • Big Cotton Bag Lagoon
  Quick view

  Big Cotton Bag "Lagoon"

  29,00 zł

 • Eucalyptus Spray  500 ml
  Quick view

  Eucalyptus Spray 500 ml

  75,00 zł

 • Sustainable Bamboo Toothbrush, medium, green
  Quick view

  Sustainable Bamboo Toothbrush, medium, green

  17,00 zł

Go to the panel Creator
Sklep internetowy eukaliptusowy.pl oferuje produkty z australijskiego 100% naturalnego olejku eukaliptusowego. Sklep poleca wysokiej jakości olejki eteryczne jako środek aromaterapeutyczne. Oryginalne olejki do aromaterapii z eukaliptusa są bardzo skuteczne na wiele dolegliwości, mają również właściwości oczyszczające. Na bazie eukaliptusa wykonane są ekologiczne środki czyszczące do domu, w tym ekologiczny proszek do prania, ekologiczny proszek do zmywarki czy różnego rodzaju proszki do prania dla alergików. Australijski olejek eukaliptusowy produkowany może być tylko z kilku rodzajów eukaliptusa, a wśród nich najwyższą pozycję zajmuje eucalyptus polybractea zwany także Blue Mallee. Nasze naturalne środki czyszczące oraz kosmetyki naturalne cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnej cenie polecamy eukaliptusowy płyn do prania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
I accept
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.