Polski English

eukaliptusowy.pl

0,00 zł
Strona głównaDo praniaEkologiczny płyn do płukania tkanin z dodatkiem olejku lawendowego 1 litrRecenzje
Ekologiczny płyn do płukania tkanin z dodatkiem olejku lawendowego 1 litr
Cena: 27,00 zł
od Ania Data dodania: 28 May 2020

Do tej pory na niektórych czarnych ubraniach zostawały mi takie mazy, jakby osad. Nie na wszystkich, mam kilka takich ubrań, na których takie ślady zostają zawsze. To podobno od twardej wody. Dodałam tego płynu do płukania (jedną miarkę) i czarne pranie - jest idealnie czarne. Dodatkowo bawełniane podkoszulki są odczuwalnie miększe.
Płyn jest przeźroczysty, zupełnie płynny, jak woda. Zapach lawendowy, ale po wypraniu pranie pachnie delikatnie, bardziej jak mydłem ziołowym, świeżo.Ocena: 5/5

Sklep internetowy eukaliptusowy.pl oferuje produkty z australijskiego 100% naturalnego olejku eukaliptusowego. Sklep poleca wysokiej jakości olejki eteryczne jako środek aromaterapeutyczne. Oryginalne olejki do aromaterapii z eukaliptusa są bardzo skuteczne na wiele dolegliwości, mają również właściwości oczyszczające. Na bazie eukaliptusa wykonane są ekologiczne środki czyszczące do domu, w tym ekologiczny proszek do prania, ekologiczny proszek do zmywarki czy różnego rodzaju proszki do prania dla alergików. Australijski olejek eukaliptusowy produkowany może być tylko z kilku rodzajów eukaliptusa, a wśród nich najwyższą pozycję zajmuje eucalyptus polybractea zwany także Blue Mallee. Nasze naturalne środki czyszczące oraz kosmetyki naturalne cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnej cenie polecamy eukaliptusowy płyn do prania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.