Polski English
0,00 zł
Strona głównaDobre rady

Dobre rady

Aromaterapia
Dodaj 2 do 4 kropel olejku do kominka zapachowego lub nawilżacza. Do kąpieli użyj 2 do 5 kropel olejku na wannę.

Masaż 
Dodaj 10 do 25 kropel olejku do 100 ml oleju używanego do masażu.

Podłogi
Dodaj 20 kropel olejku do wiadra ciepłej wody i tym roztworem umyj podłogę, uzyskując idealną, czystą powierzchnię.

Łazienka i toaleta
Do czyszczenia, odkażania i usuwania przykrych zapachów przecieraj powierzchnie czystym olejkiem. Aby usunąć zarazki i przykre zapachy z muszli dodaj kilka kropel olejku przed czyszczeniem lub w trakcie. Do czyszczenia można również użyć środka Eucalyptus Spray & Clean.

Pleśń
Dodaj kilka kropel olejku do Twojego roztworu czyszczącego. Następnie spryskaj preparatem Eucalyptus Spray, by uniknąć ponownego pojawienia się pleśni.

Karaluchy, pająki, mole
Owady i insekty można łatwo odstraszyć kilkoma kroplami olejku aplikowanymi w tych miejscach, gdzie insekty zwykle się pojawiają.

Dywany, tkaniny, meble tapicerowane 
Usuwaj tłuszcz i brud  przy pomocy czystego olejku. Zacznij od użycia czystego olejku, a jeżeli nie da to pożądanego rezultatu - użyj preparatu Eucalyptus Spray.

Pranie
Użyj kilku kropel olejku eukaliptusowego do roztworu w czasie ręcznego prania mocno zabrudzonej odzieży. Do prania w pralkach użyj Eukaliptusowego proszku do prania. Przed praniem warto spryskać zaplamione miejsca środkiem Eucalyptus Spray i odczekać 30 minut.

Pościel zwierzęca
Do prania, czyszczenia i dezodoryzacji użyj środka Eucalyptus Multi Purpose Cleaner. 
Uwaga: nigdy nie dopuszczaj do bezpośredniego kontaktu zwierzęcia z olejkiem eukaliptusowym, gdyż może to zaszkodzić jego zdrowiu.

Obuwie
Aby usunąć nieprzyjemny zapach z obuwia użyj kilku kropel czystego olejku do każdego buta. Możesz także użyć środka Eucalyptus Spray. Pryśnij specyfik do środka buta i zostaw do wyschnięcia na słońcu lub w suchym miejscu.

Samochody, motocykle, rowery
Aby usunąć z lakieru ślady smoły, asfaltu lub smaru, pocieraj je miękką ściereczką zwilżoną olejkiem eukaliptusowym. Zapach papierosów można zniwelować aplikując kilka kropel olejku do popielniczki, na podłogę samochodu i pod fotele. Aby usunąć plamy z tapicerki użyj środka Eucalyptus Spray.

Telefony, kalkulatory i klawiatury komputerów
Miękką szmatką zwilżoną niewielką ilością Eucalyptus Spray & Clean delikatnie pocieraj klawisze i obudowę, by usunąć zabrudzenia i zdezynfekować powierzchnię.

Guma do żucia
Olejek doskonale usuwa gumę do żucia z dywanów, wykładzin i tkanin. Zwilżaj tkaninę przy pomocy miękkiej szmatki, pocieraj aż guma zmięknie i usuń jej resztki.

Stal nierdzewna
Do usunięcia tłuszczu i brudu użyj czystego olejku i wycieraj do sucha szmatką lub papierowym ręcznikiem.

Zapieczone śruby
Użyj kilku kropel oleju eukaliptusowe na zardzewiały gwint. Po chwili połączenie zostanie zluzowane.

Przejdź do panelu Kreator
Sklep internetowy eukaliptusowy.pl oferuje produkty z australijskiego 100% naturalnego olejku eukaliptusowego. Sklep poleca wysokiej jakości olejki eteryczne jako środek aromaterapeutyczne. Oryginalne olejki do aromaterapii z eukaliptusa są bardzo skuteczne na wiele dolegliwości, mają również właściwości oczyszczające. Na bazie eukaliptusa wykonane są ekologiczne środki czyszczące do domu, w tym ekologiczny proszek do prania, ekologiczny proszek do zmywarki czy różnego rodzaju proszki do prania dla alergików. Australijski olejek eukaliptusowy produkowany może być tylko z kilku rodzajów eukaliptusa, a wśród nich najwyższą pozycję zajmuje eucalyptus polybractea zwany także Blue Mallee. Nasze naturalne środki czyszczące oraz kosmetyki naturalne cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnej cenie polecamy eukaliptusowy płyn do prania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.