Polski English
0,00 zł
Strona głównaDobre rady

Dobre rady

Aromaterapia
Dodaj 2 do 4 kropel olejku do kominka zapachowego lub nawilżacza. Do kąpieli użyj 2 do 5 kropel olejku na wannę.

Masaż 
Dodaj 10 do 25 kropel olejku do 100 ml oleju używanego do masażu.

Podłogi
Dodaj 20 kropel olejku do wiadra ciepłej wody i tym roztworem umyj podłogę, uzyskując idealną, czystą powierzchnię.

Łazienka i toaleta
Do czyszczenia, odkażania i usuwania przykrych zapachów przecieraj powierzchnie czystym olejkiem. Aby usunąć zarazki i przykre zapachy z muszli dodaj kilka kropel olejku przed czyszczeniem lub w trakcie. Do czyszczenia można również użyć środka Eucalyptus Spray & Clean.

Pleśń
Dodaj kilka kropel olejku do Twojego roztworu czyszczącego. Następnie spryskaj preparatem Eucalyptus Spray, by uniknąć ponownego pojawienia się pleśni.

Karaluchy, pająki, mole
Owady i insekty można łatwo odstraszyć kilkoma kroplami olejku aplikowanymi w tych miejscach, gdzie insekty zwykle się pojawiają.

Dywany, tkaniny, meble tapicerowane 
Usuwaj tłuszcz i brud  przy pomocy czystego olejku. Zacznij od użycia czystego olejku, a jeżeli nie da to pożądanego rezultatu - użyj preparatu Eucalyptus Spray.

Pranie
Użyj kilku kropel olejku eukaliptusowego do roztworu w czasie ręcznego prania mocno zabrudzonej odzieży. Do prania w pralkach użyj Eukaliptusowego proszku do prania. Przed praniem warto spryskać zaplamione miejsca środkiem Eucalyptus Spray i odczekać 30 minut.

Pościel zwierzęca
Do prania, czyszczenia i dezodoryzacji użyj środka Eucalyptus Multi Purpose Cleaner. 
Uwaga: nigdy nie dopuszczaj do bezpośredniego kontaktu zwierzęcia z olejkiem eukaliptusowym, gdyż może to zaszkodzić jego zdrowiu.

Obuwie
Aby usunąć nieprzyjemny zapach z obuwia użyj kilku kropel czystego olejku do każdego buta. Możesz także użyć środka Eucalyptus Spray. Pryśnij specyfik do środka buta i zostaw do wyschnięcia na słońcu lub w suchym miejscu.

Samochody, motocykle, rowery
Aby usunąć z lakieru ślady smoły, asfaltu lub smaru, pocieraj je miękką ściereczką zwilżoną olejkiem eukaliptusowym. Zapach papierosów można zniwelować aplikując kilka kropel olejku do popielniczki, na podłogę samochodu i pod fotele. Aby usunąć plamy z tapicerki użyj środka Eucalyptus Spray.

Telefony, kalkulatory i klawiatury komputerów
Miękką szmatką zwilżoną niewielką ilością Eucalyptus Spray & Clean delikatnie pocieraj klawisze i obudowę, by usunąć zabrudzenia i zdezynfekować powierzchnię.

Guma do żucia
Olejek doskonale usuwa gumę do żucia z dywanów, wykładzin i tkanin. Zwilżaj tkaninę przy pomocy miękkiej szmatki, pocieraj aż guma zmięknie i usuń jej resztki.

Stal nierdzewna
Do usunięcia tłuszczu i brudu użyj czystego olejku i wycieraj do sucha szmatką lub papierowym ręcznikiem.

Zapieczone śruby
Użyj kilku kropel oleju eukaliptusowe na zardzewiały gwint. Po chwili połączenie zostanie zluzowane.

Sklep internetowy eukaliptusowy.pl oferuje produkty z australijskiego 100% naturalnego olejku eukaliptusowego. Sklep poleca wysokiej jakości olejki eteryczne jako środek aromaterapeutyczne. Oryginalne olejki do aromaterapii z eukaliptusa są bardzo skuteczne na wiele dolegliwości, mają również właściwości oczyszczające. Na bazie eukaliptusa wykonane są ekologiczne środki czyszczące do domu, w tym ekologiczny proszek do prania, ekologiczny proszek do zmywarki czy różnego rodzaju proszki do prania dla alergików. Australijski olejek eukaliptusowy produkowany może być tylko z kilku rodzajów eukaliptusa, a wśród nich najwyższą pozycję zajmuje eucalyptus polybractea zwany także Blue Mallee. Nasze naturalne środki czyszczące oraz kosmetyki naturalne cieszą się dużym zainteresowaniem. W promocyjnej cenie polecamy eukaliptusowy płyn do prania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.