Polski English

eukaliptusowy.pl

0,00 zł

Bambusowe szczoteczki do zębów HYDROFIL

Wychodząc naprzeciw Państwa życzeniom wprowadziliśmy do oferty bambusowe wegańskie szczoteczki do zębów produkcji renomowanej niemieckiej firmy HYDROPHIL.

HYDROPHIL to bardzo ekologiczna i etyczna firma, która przeznacza 10% swoich zysków na działania ekologiczne np. budowanie studni w Nepalu.
Jako pierwsza wprowadziła szczoteczki z kolorowymi końcówkami, za które została nagrodzona na największych między narodowych targach ekologicznych w Norymberdze.

W przypadku produktów HYDROPHIL mamy pewność co do jakości włosia, użytych barwników w farbie oraz etycznego podejścia względem pracowników wytwarzających te produkty.
Włosie zastosowane w szczoteczkach HYDROPHIL jest typu BPA FREE, bez użycia ropy naftowej.
Opakowanie szczoteczek jest przyjazne dla środowiska - wykonane z kartonu z recyklingu, ulega biodegradacji. 
Wysokiej jakości uchwyt szczoteczki wykonany jest w całości z bambusa, którego zasoby bardzo szybko rosną. Bambus, który sadzimy w naszym lesie staje się trwałą szczoteczką do zębów w Twojej łazience w przeciągu około dwóch lat. Nie stosujemy sztucznego nawadniania ani pestycydów na naszych terenach uprawnych.
Rączki szczoteczek są barwione nie zawierającymi rozpuszczalników farbami AURO. Te przyjazne dla środowiska i ulegające biodegradacji farby nie zawierają żadnych materiałów syntetycznych.

Mamy nadzieję, że produkty te zyskają państwa uwagę.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.